LED pásky: jak na výběr, instalaci a zapojení

08. 11. 2021


Líbí se vám osvětlení z LED pásků? Můžete si ho namontovat sami. Detailně jsme popsali, na co si při nákupu diodového pásku dát pozor a jak si ho svépomocí zapojit.

 

Využití – instalace LED pásků

LED pásky jdou použít téměř kamkoliv, s použitím bodovek poslouží i jako centrální osvětlení. Mezi nejčastější realizace patří:

 • Osvětlení pracovní plochy v kuchyni – získáte výkonné světlo po délce celé pracovní desky.

Led pásky do kuchyňské linky

 

 • Nasvícení prostoru za televizí – je to nejen efektní ale i příjemné pro oči.

led pásky za TV

 

 • Osvětlení prostoru kolem zrcadla.

led pásky za zrcadlem

 

led pásky schody

 

 • Díky malé velikosti a flexibilitě jsou LED pásky hojně používány k osvětlení polic, vitrín, nik, nábytku, zábradlí a také sádrokartonových pohledů.  

led pásky ve skříni

 

Výběr LED pásků

Tak jako u jiných svítidel, tak i při nákupu diodových pásků si stanovte, kam a za jakým účelem budete pásek dávat, od tohoto se pak odvíjí volba parametrů, které popisujeme níže.

Počet kelvinů – odstíny bílého světla

Nejčastěji si lidé pořizují bíle svítící LED pásky, což ale neznamená, že všechny dávají stejné světlo. Mohou se odlišovat barevnou teplotou neboli teplotou chromatičnosti[UsW1] . Uvádí se v kelvinech (K) a ustálily tři základní barvy bílého světla.

 • Teplou bílou barvu (cca 1700 K až 3500 K) doporučujeme do obývacího pokoje, ložnice a do místností, kde plánujete odpočívat. Světlo je mírně nažloutlé, podobné tomu jaké znáte od starých vláknových žárovek.
 • Světlo s neutrální bílou barvou (cca 3800 K až 5200 K) je vhodné hlavně pro osvětlení pracovních prostor, jako je kuchyně, koupelna, domácí kancelář, učebna či dílna. Jasné bílé světlo stimuluje lidskou aktivitu.
 • LED pásky s denní bílou barvou (cca 5300 K až 6500 K) jsou  rovněž určené do místností, kde plánujete pracovat, světlo je až do modra. Teploty s denním bílým světlem jsou však preferovány zvláště v jižních zemích, kde je na obloze méně oblačnosti než v našich geografických podmínkách.

Pokud byste potřebovali, aby pásek poskytoval světlo k relaxaci i k práci, doporučujeme volit CCT LED pásky. Ty umožňují pomocí ovládacího zařízení nastavení teploty světla nejčastěji v rozsahu teplá bílá po denní bílá.

K dispozici jsou rovněž LED pásky v provedení Warm to DIM. Ty dokážou, že teplota světla při stmívání žloutne podobně jako při stmívání dřívějších wolframových žárovek.

Barevné světlo

Jestliže chcete, aby LED pásek svítil nejen bíle, ale i barevně, zvolte typ led pásků RGB nebo RGBW. Osvětlení, které je využívané především pro zábavné účely vznikne mícháním LED čipů R – Red = červená, G – Green = zelená, B – Blue = modrá. Dá se takto vytvořit i bílé světlo, ale to nepůsobí příliš přirozeně, a tak pokud požadujete bílé i barevné světlo, volte raději RGBW LED pásky, které nejen že poskytnou přirozené bílé světlo, ale můžete si i navolit teplotu světla (teplá bílá, neutrální bílá, denní bílá).

Na trhu jsou i speciální LED pásky:


led pásky druhy

 

Svítivost

Pokud potřebujete ledkový pásek jen pro dekoraci, postačí výkon kolem 2W/m, v případě osvětlení pracovní desky bývá svítivost kolem 12 W/m. K dispozici jsou ale i pásky s výkonem v desítkách wattů na metr (cca 50 W/m).

Index podání barev

Color Rendering Index (CRI) značí hodnocení věrnosti barevného vjemu, který vznikne osvětlením z nějakého zdroje, v porovnání s tím, jaký barevný vjem by vznikl ve světle slunce. Hodnota Ra může být od 0 do 100. Pro běžné domácí aplikace bohatě postačí používat LED pásky s Ra 80–89. Barevné podání je u hodnoty Ra 80 pro člověka přirozené. S růstem kvality technologie LED čipů se už celkem běžně objevují ale i LED pásky s Ra 90+ přičemž nejde o extrémní cenové rozdíly v porovnání s Ra 80+.

Šířka

Vybírá se zejména s ohledem na šířku prostoru v chladícím profilu, do kterého má být LED pásek instalován. Například pásky CCT nebo v provedení DIM to Warm se nevyrábí v šířce 8 mm. Nejčastější šířky LED pásků jsou od 5 mm do 24 mm.

Maximální délka v celku

V případě, že plánujete výkonnější soustavy, pamatujte na možnosti napájení jednotlivých úseků LED pásků. Nejde jen o pokles svítivosti LED čipů na druhém konci od přívodu napájecího zdroje, ale také u proudovou zatížitelnost vnitřních rozvodů LED pásku. Obvykle platí, že čím užší LED pásek, tím kratší úseky v celku mohou být napájeny z důvodu nižší proudové zatížitelnosti vodičů v LED pásku. 

Nejčastějšími délkami LED pásků jsou 3 m, 5 m, 10 m a 20 m, které lze napájet v celku. Pozor ale, čím delší je pásek napájený v celku, tím je menší jeho výkon. V některých případech si lze vypomoci s napájením LED pásku z jednoho napájecího zdroje z obou konců pásku.


led pásky úvodní fotka

 

Počet čipů na metr

Obecně platí, že čím hustěji jsou LED čipy na pásu rozmístěny, tím kontinuálněji světlo působí, což je důležité především v případech, kdy je viditelný difuzor – svítící povrch dané realizace. Nejčastěji jsou v nabídce LED pásky se 30, 60, 72, 75, 120, 180, 240, 300, 700 čipy na 1 metr délky. Nově přicházejí do nabídky tzv. COB (Chip On The Board) LED pásky, které na svém povrchu svítí kontinuálně. Navíc nabízí širší vyzařovací úhel, který může být až 180°. To je výhodné především v instalacích s nedostatkem prostoru pro rozptyl světla.

Dělitelnost segmentů

LED pásky mají na sobě vyznačenou dělící značku, tj. ve kterém místě lze LED pásek přestřihnout. Nejčastěji lze LED pásky dělit po 50 mm, což pro většinu aplikací plně vyhovuje.

IP krytí

LED pásek se může používat i ve vlhkých prostorech (koupelna sauna) a exteriérech, ale musí být dostatečně chráněn. K dispozici jsou:

 • LED pásky v gelové zálivce – na pohledovou stranu LED pásku je nanesena plastová zálivka, která poskytuje základní mechanickou ochranu například při úklidu jako je otírání hadříkem a podobně. Tato gelová zálivka je citlivá na UV záření, kde při jeho působení degraduje – rozpadá se a nedoporučuje se instalace LED pásků v gelové zálivce ve venkovních prostorách, kde je LED pásek vystaven přímému slunečnímu záření.
 • LED pásky v pružném plastovém pouzdru – v porovnání s gelovou zálivkou se jedná se o odolnější ochranu proti poškození
 • LED pásky zalévané v silikonu – používají se pro aplikace v koupelnách, kde dochází k přímému styku s vodou a kde standardní ochrana v podobě gelové zálivky není dostatečná. Proto se realizují zakázková řešení na míru, kde je pásek osazen do chladícího profilu a následně hermeticky zalit do silikonu.

Způsob napájení

Nejčastěji pro napájení LED pásku používáme 12 V nebo 24 V. S ohledem na možný úraz elektrickým proudem, především pro aplikace ve vlhkých prostorách, jako jsou koupelny, prostory bazénových hal, sauny a exteriéry, doporučujeme používání napájecích zdrojů třídy SELV.

 • Napěťové LED pásky 12V, 24V – jedná se o nejrozšířenější provedení LED pásků. Do nedávna převládaly LED pásky na 12 V avšak s růstem rozsahu a výkonu instalací je současný trend pro používání LED pásků na 24 V, protože pro dosažení stejného výkonu 24 V versus 12 V teče obvodem napájeným 24 V poloviční proud ve srovnání s napájením 12V, podle rovnice P=UxI kde P = výkon (ve wattech) U = napětí (ve voltech), I = proud (v ampérech). Mezi nevýhody napěťových LED pásků patří nižší účinnost LED pásků napájených ze zdroje konstantního napětí z důvodu instalace rezistorů, ve kterých vzniká ztrátový výkon a to až 25 % spotřeby LED pásku.
 • Proudové LED pásky – používají se především ve svítidlech, jako jsou LED panely, a dále ve výkonových zákaznických realizacích. Výhodou proudově napájených LED pásků je především nízký ztrátový výkon. K nevýhodám ale patří to, že je nutno poměrně přesně párovat napájecí zdroj, jak po stránce proudu, tak po stránce výkonu, na daný úsek LED pásku. V případě zájmu o realizaci osvětlení pomocí LED pásků napájených ze zdroje proudu připravíme zákaznické řešení na míru.
 • Samostatnou kategorií jsou LED pásky na 230 V. I když navenek vypadá použití atraktivně – není potřebný napájecí zdroj, ale LED pásek se připojí přímo na 230 V, převažují spíše nevýhody. Mezi hlavní nevýhody patří nutnost izolace LED pásku od základny a krytu, kde je pásek nainstalován tak, aby nedošlo k úrazu nebezpečným dotykovým napětím. Další nevýhodou je možnost krácení pásku nejčastěji po 1 m. Z těchto důvodů se LED pásky přímo na 230 V v současnosti moc nepoužívají.

Vyzařovací úhel

Jestliže není pásek vybaven optikou, je vyzařovací úhel 120°. Na vyzařovací úhel pamatujte hlavně při požadavku na rovnoměrné osvětlení různých boxů a reklam tak, aby nebyl zřetelný pokles svítivosti jednotlivých linií podsvícení. K dispozici jsou tedy i LED pásky vybavené optikou, které mají vyzařovací úhel například 150°.

Ovládání

Stmívání nebo barvy světla nejčastěji navolíte pomocí bezdrátových ovladačů, které nepotřebují přípravu elektroinstalace.


ovládaní led pásků

 

Instalace LED pásků – co budete potřebovat

Pro montáž svépomocí je nejsnazší koupit si již připravený set – kromě LED pásku je v balení ovladač a napájecí adaptér, který dáte do zásuvky.

Samozřejmě si LED pásky můžete koupit i samostatně, ale pak si k nim musíte pořídit ještě potřebné příslušenství.

 • Napájecí zdroj neboli transformátor – bez něho vám pásek nebude svítit.
 • Ovladač – často se LED pásky ovládají dálkovým ovladačem, ale samozřejmě je možné použít i klasický nástěnný vypínač.
 • Hliníkové profily – jedná se o lišty, které pásek chrání a chladí, čímž se prodlouží životnost pásku. U méně výkonných LED pásků kvůli chlazení nejsou nutné, ale my je zákazníkům vždy doporučujeme, instalace tak vypadá mnohem pěkněji.

K dispozici jsou různé typy lišt:

K profilům se ještě prodává příslušenství, jako jsou koncovky, příchytky, držáky, záslepky či spojky.

 • Stmívač – s ními si jednoduše nastavíte intenzitu světla, např. při práci v kuchyni budete mít intenzivní světlo a večer pak pro odpočinek přepnete na tlumené světlo. Stmívání lze navolit dálkovým ovladačem (tedy bezdrátově), nástěnným vypínačem, dotykem na alu profil nebo i bezdotykově (pod páskem přejíždíte rukou).
 • Difuzor – jedná se o kryt, který se nacvakne do hliníkové lišty. Rozhodně ho doporučujeme pro LED pásky určené k osvětlení kuchyňské linky. Difuzor zamezí přístupu prachu a vlhkosti a zajistí lepší rozptyl světla. Difuzor může být čirý, transparentní (polomatný) a matný.

 

Jak zapojit LED pásek v setu

Na následujících řádcích se dočtete, jak zapojit LED pásek, který je v sadě. Takto si snadno osvětlíte například poličku nebo prostor za postelí.

Set obsahuje LED pásek s konektorem, dálkový ovladač, napájecí adaptér a přijímač.led pásky sada

 

1. Zkrácení

LED pásky jsou dostání v různých délkách, přičemž na jejich zkrácení ani potřebujete štípací kleště, postačí obyčejné nůžky. Musíte ale stříhat jen na vyznačených místech, kde jsou měděné napájecí plošky. Délka dělitelných částí záleží na velikosti a hustotě diod, většinou bývá dlouhá 5 cm, ale může být i 2,5 nebo 10 cm. Pozor, pokud byste střihli v jiném místě, nebude poslední kus svítit.


zkrácení led pásků

 

2. Nalepení

LED pásek můžete nalepit buď přímo na nábytek, nebo vlepit do hliníkového profilu. Aby pásek dobře přilnul, povrch musí být hladký a odmaštěný.


nalepení led pásků

 

3. Připojení k přijímači a napájecímu adaptéru

Přijímač přišroubujete k zádům postele a propojíte ho s konektorem, který vyčnívá z LED pásku. Z přijímače ještě vyčnívá port, který si pomocí sekundového lepidla nalepíte k posteli tak, abyste na něj mohli mířit dálkovým ovladačem.

4. Připojení napájecího adaptéru

Nakonec propojíte přes DC konektor přijímač s napájecím adaptérem a zdroj zasunete do zásuvky.


připojení napájecího adaptéru

 

 

Nabídka LED pásků

Kompletní nabídka LED pásků


LED pásek 60LED 3,6W/m 400lm/m 12V LED pásek, těleso plast, povrch bílá, 60LED, 3,6W/m, teplá 3000K, nebo neutrální 4500K, 400lm/m, 12V, rozměry w=8mm, l=5000mm, cena za 1m
SKLADEM
-26%
Hodnocení
LED pásek 60LED 3,6W/m 400lm/m 12V
LED pásek, těleso plast, povrch bílá, 60LED, 3,6W/m, teplá 3000K, nebo neutrální 4500K, 400lm/m, 12V, rozměry w=8mm, l=5000mm, cena za 1m
od 37,03 Kč
LED pásek 60LED/m 10,8W/m 1000lm/m 12V LED pásek, těleso plast, povrch bílá, 60LED/m, 10,8W/m, teplá 2200K, nebo 3000K, nebo neutrální 4500K, nebo denní 6000K, 1000lm/m, 12V, Ra80, rozměry w=10mm, l=5000mm, dělitelnost 50mm, cena za 1m
SKLADEM
-26%
Hodnocení
LED pásek 60LED/m 10,8W/m 1000lm/m 12V
LED pásek, těleso plast, povrch bílá, 60LED/m, 10,8W/m, teplá 2200K, nebo 3000K, nebo neutrální 4500K, nebo denní 6000K, 1000lm/m, 12V, Ra80, rozměry w=10mm, l=5000mm, dělitelnost 50mm, cena za 1m
od 86,39 Kč
LED pásek 120LED 7,2W/m 600lm/m 12V LED pásek, těleso plast, povrch bílá, 120LED, 7,2W/m, teplá 3000K, nebo neutrální 4500K, nebo denní 6000K, 600lm/m, 12V, rozměry w=8mm, l=5000mm, cena za 1m
SKLADEM
-26%
Hodnocení
LED pásek 120LED 7,2W/m 600lm/m 12V
LED pásek, těleso plast, povrch bílá, 120LED, 7,2W/m, teplá 3000K, nebo neutrální 4500K, nebo denní 6000K, 600lm/m, 12V, rozměry w=8mm, l=5000mm, cena za 1m
od 86,39 Kč
LED pásek RGBW 12V, 11W/m, 60LED/m LED pásek, těleso plast, povrch bílá, 60LED, RGBW 11W/m, červená, zelená, modrá, + teplá 3000K, nebo neutrální 4000K, nebo denní 6000K, 900lm/m, 12V, Ra80, rozměry w=10mm, l=5000mm, cena za 1m
RGB - nastavení barev
SKLADEM
-26%
Hodnocení
LED pásek RGBW 12V, 11W/m, 60LED/m
LED pásek, těleso plast, povrch bílá, 60LED, RGBW 11W/m, červená, zelená, modrá, + teplá 3000K, nebo neutrální 4000K, nebo denní 6000K, 900lm/m, 12V, Ra80, rozměry w=10mm, l=5000mm, cena za 1m
od 129,59 Kč
LED pásek 240LED 18W/m 1800lm/m 24V LED pásek, těleso plast, povrch bílá, 240LED, 18W/m, teplá 3000K, nebo neutrální 4000K, nebo denní 6400K, 1800lm/m, 24V, Ra95, rozměry l=10000mm, cena za 1m
SKLADEM
-26%
Hodnocení
LED pásek 240LED 18W/m 1800lm/m 24V
LED pásek, těleso plast, povrch bílá, 240LED, 18W/m, teplá 3000K, nebo neutrální 4000K, nebo denní 6400K, 1800lm/m, 24V, Ra95, rozměry l=10000mm, cena za 1m
od 511,95 Kč
LED pásek 60LED 9W/m 500lm/m 24V IP65 LED pásek, těleso plast, povrch bílá, 60LED, 9W/m, teplá 3000K, nebo neutrální 4000K, nebo denní 6400K, 500lm/m, 24V, IP65, rozměry w=10mm, l=5000mm, cena za 1m
SKLADEM
-26%
Hodnocení
LED pásek 60LED 9W/m 500lm/m 24V IP65
LED pásek, těleso plast, povrch bílá, 60LED, 9W/m, teplá 3000K, nebo neutrální 4000K, nebo denní 6400K, 500lm/m, 24V, IP65, rozměry w=10mm, l=5000mm, cena za 1m
od 191,18 Kč
LED pásek 240LED 18W/m 3000lm/m LED pásek, těleso plast, povrch bílá, 240LED, 18W/m, teplá 3000K, nebo neutrální 4500K, nebo denní 6000K, 3000lm/m, 12V, rozměry w=10mm, l=5000mm, cena za 1m
SKLADEM
-26%
Hodnocení
LED pásek 240LED 18W/m 3000lm/m
LED pásek, těleso plast, povrch bílá, 240LED, 18W/m, teplá 3000K, nebo neutrální 4500K, nebo denní 6000K, 3000lm/m, 12V, rozměry w=10mm, l=5000mm, cena za 1m
od 283,75 Kč
LED pásek 120LED 18W/m 3000lm/m LED pásek, těleso plast, povrch bílá, 120LED, 18W/m, teplá 3000K, nebo neutrální 4500K, nebo denní 6000K, 3000lm/m, 12V, Ra95, rozměry w=8mm, l=5000mm, cena za 1m
SKLADEM
-26%
Hodnocení
LED pásek 120LED 18W/m 3000lm/m
LED pásek, těleso plast, povrch bílá, 120LED, 18W/m, teplá 3000K, nebo neutrální 4500K, nebo denní 6000K, 3000lm/m, 12V, Ra95, rozměry w=8mm, l=5000mm, cena za 1m
od 394,82 Kč
LED pásek 120LED 7,2W/m 600LM 12V IP65 LED pásek, těleso plast, povrch bílá, 120LED, 7,2W/m, teplá 3000K, nebo denní 6000K, 600lm/m, 12V, gelová zálivka IP65, rozměry w=8mm, l=5000mm, cena za 1m
SKLADEM
-26%
Hodnocení
LED pásek 120LED 7,2W/m 600LM 12V IP65
LED pásek, těleso plast, povrch bílá, 120LED, 7,2W/m, teplá 3000K, nebo denní 6000K, 600lm/m, 12V, gelová zálivka IP65, rozměry w=8mm, l=5000mm, cena za 1m
104,91 Kč
LED pásek 60LED 3,6W/m 400lm/m 12V IP65 LED pásek, těleso plast, povrch bílá, 60LED, 3,6W/m, teplá 3000K, nebo neutrální 4500K, nebo denní 6000K, 400lm/m, 12V, IP65, rozměry w=8mm, l=5000mm, cena za 1m
SKLADEM
-26%
Hodnocení
LED pásek 60LED 3,6W/m 400lm/m 12V IP65
LED pásek, těleso plast, povrch bílá, 60LED, 3,6W/m, teplá 3000K, nebo neutrální 4500K, nebo denní 6000K, 400lm/m, 12V, IP65, rozměry w=8mm, l=5000mm, cena za 1m
od 55,54 Kč
LED pásek 700LED/m 21W/m 2000lm/m Ra95 24V LED pásek, těleso plast, povrch bílá, 700LED/m, 21W/m, teplá 3000K, nebo neutrální 4000K, 2000lm/m, Ra95, 24V, rozměry w=12mm, l=5000mm, dělitelnost 9,96mm, cena za 1m
SKLADEM
-26%
Hodnocení
LED pásek 700LED/m 21W/m 2000lm/m Ra95 24V
LED pásek, těleso plast, povrch bílá, 700LED/m, 21W/m, teplá 3000K, nebo neutrální 4000K, 2000lm/m, Ra95, 24V, rozměry w=12mm, l=5000mm, dělitelnost 9,96mm, cena za 1m
od 641,54 Kč
LED pásek RGB 12V/24V, 14,4W/m, 60LED/M LED pásek RGB - červená, zelená, modrá, 14,4W/m, 12V, nebo 24V, 60LED/m, rozteč LED 16,8mm, rozměry w=10mm, délka dle typu dělitelnost 50mm/100mm, cena za 1m
RGB - nastavení barev
SKLADEM
-12%
Hodnocení
LED pásek RGB 12V/24V, 14,4W/m, 60LED/M
LED pásek RGB - červená, zelená, modrá, 14,4W/m, 12V, nebo 24V, 60LED/m, rozteč LED 16,8mm, rozměry w=10mm, délka dle typu dělitelnost 50mm/100mm, cena za 1m
295,60 Kč
LED pásek 12V/24V, 14,4W/m, 60LED/M LED pásek, 14,4W/m, teplá 3000K, nebo neutrální 4200K, nebo denní 6000K, 12V/24V, rozteč LED 16,5mm, 60LED/m, rozměry w=10mm, délka dle typu, dělitelnost 3LED/50mm, nebo 6LED/100mm, cena za 1m
SKLADEM
-12%
Hodnocení
LED pásek 12V/24V, 14,4W/m, 60LED/M
LED pásek, 14,4W/m, teplá 3000K, nebo neutrální 4200K, nebo denní 6000K, 12V/24V, rozteč LED 16,5mm, 60LED/m, rozměry w=10mm, délka dle typu, dělitelnost 3LED/50mm, nebo 6LED/100mm, cena za 1m
227,60 Kč
LED pásek 12V/24V, 14,4W/m, 120LED/M LED pásek, 14,4W/m, teplá 3000K/2000K, nebo neutrální 4200K, nebo denní 6000K, 12V/24V, rozteč LED 8,5mm, 120LED/m, Ra90, rozměry w=10mm, délka dle typu, dělitelnost 3LED/25mm, nebo 6LED/50mm, cena za 1m
SKLADEM
-12%
Hodnocení
LED pásek 12V/24V, 14,4W/m, 120LED/M
LED pásek, 14,4W/m, teplá 3000K/2000K, nebo neutrální 4200K, nebo denní 6000K, 12V/24V, rozteč LED 8,5mm, 120LED/m, Ra90, rozměry w=10mm, délka dle typu, dělitelnost 3LED/25mm, nebo 6LED/50mm, cena za 1m
307,82 Kč
LED pásek pro UZENINY 14,4W/m, 1086lm/m, 24V LED pásek pro osvětlení uzenin, 14,4W/m, 1086lm/m, 24V, rozteč LED 5,5mm, 180LED/m, rozměry w=10mm, l=5000mm, dělitelnost 6LED/33,3mm, cena za 1m
SKLADEM
-12%
Hodnocení
LED pásek pro UZENINY 14,4W/m, 1086lm/m, 24V
LED pásek pro osvětlení uzenin, 14,4W/m, 1086lm/m, 24V, rozteč LED 5,5mm, 180LED/m, rozměry w=10mm, l=5000mm, dělitelnost 6LED/33,3mm, cena za 1m
396,03 Kč
LED pásek pro SÝRY 14,4W/m, 1359lm/m, 24V LED pásek pro osvětlení sýrů, 14,4W/m, 1359lm/m, 24V, rozteč LED 5,5mm, 180LED/m, rozměry w=10mm, l=5000mm, dělitelnost 6LED/33,3mm, cena za 1m
SKLADEM
-12%
Hodnocení
LED pásek pro SÝRY 14,4W/m, 1359lm/m, 24V
LED pásek pro osvětlení sýrů, 14,4W/m, 1359lm/m, 24V, rozteč LED 5,5mm, 180LED/m, rozměry w=10mm, l=5000mm, dělitelnost 6LED/33,3mm, cena za 1m
396,03 Kč
LED pásek pro MASO 14,4W/m, 1562lm/m, 24V LED pásek pro osvětlení masa, 14,4W/m, 1562lm/m, 24V, rozteč LED 5,5mm, 180LED/m, rozměry w=10mm, l=5000mm, dělitelnost 6LED/33,3mm, cena za 1m
SKLADEM
-12%
Hodnocení
LED pásek pro MASO 14,4W/m, 1562lm/m, 24V
LED pásek pro osvětlení masa, 14,4W/m, 1562lm/m, 24V, rozteč LED 5,5mm, 180LED/m, rozměry w=10mm, l=5000mm, dělitelnost 6LED/33,3mm, cena za 1m
396,03 Kč
LED COB 10W/m LED pásek, těleso plast, povrch bílá, COB 528LED/m, 10W/m, teplá bílá 3000K/1000lm/m, nebo neutrální 4000K/1050lm/m,vyzař úhel 180°, Ra80, 12V, w=10mm, l=5000mm, dělitelnost 22,73mm, cena za 1m
-5%
Hodnocení
LED COB 10W/m
LED pásek, těleso plast, povrch bílá, COB 528LED/m, 10W/m, teplá bílá 3000K/1000lm/m, nebo neutrální 4000K/1050lm/m,vyzař úhel 180°, Ra80, 12V, w=10mm, l=5000mm, dělitelnost 22,73mm, cena za 1m
od 316,66 Kč
LED NEON 8W/m IP65 flexibilní LED neon flexibilní, těleso silikon, povrch bílá, 8W/m, teplá 3000K, neutrální 4000K, denní 6400K, modrá, červená, zelená, žlutá růžová, fialová, 24V, IP65, rozměry w=9mm, h=16mm, l=10m, cena za 1m
-26%
Hodnocení
LED NEON 8W/m IP65 flexibilní
LED neon flexibilní, těleso silikon, povrch bílá, 8W/m, teplá 3000K, neutrální 4000K, denní 6400K, modrá, červená, zelená, žlutá růžová, fialová, 24V, IP65, rozměry w=9mm, h=16mm, l=10m, cena za 1m
od 289,92 Kč
LED pásek NEON FLEXIBILNÍ 13W/m 1000lm/m IP65 LED pásek, flexibilní, neonový, těleso silikon, povrch bílá, 13W/m, teplá 3000K, nebo neutrální 4000K nebo 5000K, 1000lm/m, 24V, Ra80, IP65, rozměry w=8mm, l=10000mm, cena za 1m
-26%
Hodnocení
LED pásek NEON FLEXIBILNÍ 13W/m 1000lm/m IP65
LED pásek, flexibilní, neonový, těleso silikon, povrch bílá, 13W/m, teplá 3000K, nebo neutrální 4000K nebo 5000K, 1000lm/m, 24V, Ra80, IP65, rozměry w=8mm, l=10000mm, cena za 1m
od 462,58 Kč