Kontakt


Prodejna svítidel a lustrů pro bydlení a komerční aplikace - světelné studio Brno.

A-LIGHT s.r.o.
Vranovská 1226/94
614 00 BRNO 
Česká republika 

e-mail: info@a-light.cz
tel.: +420 545 213 267 

Otevírací doba: Po-Pá 7.30-16.00 hodin
Pro technické konzultace doporučujeme předem sjednat schůzku
Parkování v areálu firmy.

Mapa: najdete nás zde
gps: +49° 12' 39.28", +16° 37' 45.87" cca 30 m severně od křižovatky ulic Vranovská / Lieberzeitova.
Parkování pro zákazníky v areálu firmy.

Prodejna svítidel Brno

Prodejna svítidel Brno

Prodejna svítidel Brno

Prodejna svítidel a světelné studio Brno.

IČ: 27072738
DIČ: CZ27072738
Výpis OR: KS v Brně, odd C, vl.: 50052
IČ provozovny dle zákona: 227/2009Sb, čl.: XXII, bod i,: 1000189538 
IČ stálé provozovny eet: 11
IČ virtuální provozovny eet: 21

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

---

Rozjasněte svůj svět s naší osvětlenou revolucí!

Společnost je na trhu už od 1993, kdy od počátku se věnujeme oboru osvětlení s vizí rozsvítit život našich zákazníků kvalitním a energeticky úsporným osvětlením. Od svého založení usilujeme o to, abychom nabídli svítidla, která neosvětlí jen vaše domovy, ale i vaše srdce.

Máte-li na mysli inovaci a styl, námi dodávaná svítidla jsou navržena tak, aby odpovídala právě vašim potřebám. Ať už hledáte klasické kousky nebo moderní osvětlení, náš rozsáhlý sortiment je přesně to, co každý interiérový designér, majitel domova, manažer kanceláře nebo stavební společnost potřebuje.

Klíčové vlastnosti námi dodávaných svítidel:

 • Rozmanitá řada výrobků pro každou situaci
 • Široký výběr typů od stolních lamp až po venkovní osvětlení
 • Energetická efektivita v každém produktu
 • Dlouhá životnost a odolnost
 • Možnost přizpůsobení vašim konkrétním potřebám

Nabízíme kolekce LED svítidel, která nabízí špičkovou technologii a úsporu energie, která naleznete uspořádány podle způsobu instalace především v sekcích: Interiérová svítidla a venkovní svítidla, která zabezpečí, že vaše interiéry a exteriéry budou vyzařovat krásu a funkcionalitu. Další skupinou dělení je podle designu svítidel, kde naleznete možnost výběru podle stylu zařizování především vašeho interiéru.

V průběhu let si obor osvětlení prošel výrazným vývojem, ale naším základním posláním vždy zůstalo poskytovat přední LED osvětlení, které splňuje a překračuje očekávání našich zákazníků. Jsme více než jen svítidla – jsme partneři ve světle vašeho života.

Díky našemu důrazu na kvalitu, efektivitu a design, toužíme po tom, aby naše svítidla nejen svítila, ale byla součástí vašeho příběhu – dnes, zítra a po mnoha další roky.

Navštivte naše stránky, nebo kamennou prodejnu a objevte, jak můžeme obohatit a rozjasnit váš prostor naší špičkovou kolekcí svítidel, které jsou tak variabilní jako vkusy a potřeby každého z našich zákazníků.

Proč si vybrat právě nás?

 • Široký sortiment 37.000 položek online specializovaného sortimentu, ze kterého si vždy vyberete.
 • Nejprodávanější produkty máme skladem. Aktuální stav zásob je zobrazen u zboží v e-shopu a zákazník, který navštíví kamennou prodejnu má předem jistotu, které zboží zakoupí ihned.
 • Kvalita dodaných produktů
 • Máme praxi v elektrotechnice a poradím s řešením například chytrého osvětlení.
 • Dodržování platných harmonizovaných technických předpisů v návrzích – kvalifikační a technická osvědčení a certifikáty vlastníme i za rámec nezbytných živnostenských oprávnění potřebných k provozování stávajících služeb.
 • Inovace - sledování nových trendů a jejich rychlá aplikace do návrhů, pokud pro zákazníka může být přínosem.

Nápady a kreativita

A-LIGHT

Vedle standardních dodávek světel na míru projektu, u nás zákazník při komplexním zadání může získat neobvyklé a nápadité řešení. Osvětlení v současnosti již dávno není jen ryze účelovým úkolem ekonomicky uměle osvětlit dané prostory. Osvětlení se vedle funkčí složky stalo i neodmyslitelnou estetickou součástí interiéru a exteriéru, které může dát projektu nové pojetí emocí, dynamiky, souvislostí a vtipu.

Ve spojení s chytrým osvětlením, někdy nazývanými inteligentní budovy, se pak řízení osvětlení stává organickou součástí prostoru, kde osvětlení automaticky reaguje na potřeby lidí v závislosti na denní době, situaci a chování lidí. Takové kombinace osvětlení a automatizace pak umožňují vytvářet nejen příjemné prostředí stimulující potřebné emoce a aktivity lidí, uzpůsobené denní době a situaci, ale i energeticky úsporné řešení prostupují našim denním chováním.

Technické zázemí

Nejsme pouze e-shop nebo dům světel, ale především kamenná prodejna, kde s vámi prodavač s elektrotechnickou kvalifikací projedná řešení osvětlení Vašeho domu, bytu, prodejny, osvětlení kanceláří, výrobních provozů, včetně možnosti stmívání, či případné návaznosti na nadřazené řídící systémy jako jsou chytré domácnosti apod.

Máme specializované vybavení, pro měření a kontrolu světla.

Potřebujete se přesvědčit, zda Vámi zamýšlené řešení bude svítit dost nebo málo, jaká teplota či podání barev nejlépe odpovídá Vašim potřebám? Pak máme specializovanou minilaboratoř, kde právě toto jednoduše a rychle zjistíte.

Máme zkušenosti s montáží, kompatibilitou stmívání, návaznosti na systémy řízení budov a podobně. Poradíme s řešením zapojení a instalace svítidel.

Pokud chcete zboží poslat, pak pečlivě zabalíme Vaši zásilku, abychom minimalizovali možnost poškození během dopravy.

Zboží pečlivě zabalíme

Vaše zboží, před odesláním pečlivě zabalíme.