BlogModerní i klasické lustry ve slevě - Akce únor 2023

Moderní i klasické lustry ve slevě, lustry sleva, lustry výprodej

27. 01. 2023

Slevy a výprodej svítidel EGLO - Akce únor 2023

Hledáte kde výhodně nakoupit svítidla EGLO v akci ve slevě? Využijte právě probíhající zvýhodněné ceny na svítidla EGLO. Svítidla EGLO - eShop   Připravili jsme pro vás přehled nejžádanějších svítidel ve slevě od výrobce EGLO.   Akce a slevy na stropní…

27. 01. 2023

Jak vybrat stropní ventilátor? Rady, tipy, návod.

Jak vybrat stropní ventilátor? Rady, tipy, návod.

11. 01. 2023

Jak vybrat a zapojit LED pásky? Rady tipy, návod.

LED pásky - eShop Hliníkové LED lišty, profily - eShop Ovladače a stmívače pro LED pásky - eShop Napájecí zdroje pro LED pásky- eShop     LED pásky patří k velmi oblíbenému druhu osvětlení především v domácnosti a dalších prostorách, kde potřebujeme…

10. 01. 2023

Jak vybrat a zapojit LED driver? Rady, tipy, návod.

Potřebujete vědět jak vybrat a zapojit LED driver? Vše podstatné se dozvíte v tomto článku.

30. 11. 2022

Jak vybrat vánoční osvětlení? Jak dlouhý vánoční řetěz? Rady, tipy, návod.

Rady, tipy a doporučení z praxe: Jak dlouhý řetěz na vánoční stromeček, jak velký řetěz na stromeček a další zkušenosti jak instalovat vánoční dekorace.

06. 10. 2022

Jak vybrat osvětlení dětského a studentského pokoje? Rady, tipy, návod.

Rady, tipy a doporučení z praxe: Jaké osvětlení do dětského pokoje, jak silné světlo do dětského pokoje, jakou barvu světla do dětského pokoje, kolik lumenů do dětského pokoje a další zkušenosti s osvětlením dětského pokoje.

26. 07. 2022

Vybíráme stolní lampu pro školáka a studenta - tipy na správný výběr

Rady, tipy a doporučení z praxe: Jak vybrat stolní lampu, jakou lampičku na psací stůl, jak osvětlit pracovní stůl, kolik lumenů na čtení a další zkušenosti s výběrem stolní lampy na čtení.

25. 07. 2022

Jaké vybrat osvětlení na terasu, pergolu, nebo altánu? Rady, tipy, návod.

Rady, tipy a doporučení z praxe: Jak osvětlit terasu, jakou barvu světla na terasu, jak vybrat venkovní světlo a další zkušenosti jaké osvětlení na terasu, pergolu, nebo altán.

31. 05. 2022

Jak vybrat kolejnicové svítidlo do napájecí lišty? Rady, tipy, návod.

Rady, tipy a doporučení z praxe: Jak vybrat kolejnicové svítidlo do napájecí lišty a další zkušenosti s kolejnicovými svítidly.

21. 05. 2022

Jak na osvětlení zahrady? - rady, tipy, návod.

Rady, tipy a doporučení z praxe: Jak osvětlit zahradu, jaké osvětlení do záhonu a další zkušenosti jak na osvětlení zahrady.

01. 05. 2022

Jakou a kdy vybrat stmívatelnou LED žárovku?

Rady, tipy a doporučení z praxe: Jak poznat stmívatelnou LED žárovku, jaký stmívač pro LED žárovku a další zkušenosti se stmívatelnými LED žárovkami.

14. 03. 2022

50 let legendární stolní lampy Artemide Tizio

Stolní lampy - eShop TIZIO #design Richard Sapper 1972 Je to už 50 let, co vzniklo svítidlo Tizio.  Další z ikonických designů Artemide. Jak vybrat stolní lampu pro školáka a studenta? Kompletní průvodce, rady a tipy. Richard Sapper tvrdil, že…

03. 03. 2022

Jak vybrat lustr do obýváku? Rady, tipy, návod.

Rady, tipy a doporučení z praxe: Jak vybírat lustr, jak silné LED světlo do obývacího pokoje, jakou žárovku do obývacího pokoje, kolik lumenů do obývacího pokoje a další zkušenosti s lustry v obýváku.

23. 02. 2022

Jak vybrat osvětlení na toaletu - WC? Rady tipy, návod.

Rady, tipy a doporučení z praxe: Jaké světlo na WC? Jaké LED osvětlení na WC se senzorem pohybu a další zkušenosti jak na osvětlení toalety.

15. 02. 2022

Je lepší svítidlo na žárovku, nebo LED?

Porovnání svítidel s integrovaným LED světelným zdrojem a svítidel, u nichž se mění žárovka. Přečtěte si, kam se který typ hodí.

14. 02. 2022

TUYA - Chytrá domácnost výhody, nevýhody, zkušenosti, recenze

Smart osvětlení TUYA - eShop Chytrá stropní svítidla smart TUYA - eShop Chytré lustry smart TUYA - eShop Chytré LED žárovky smart TUYA - eShop   V této recenzi si projdeme výhody, ale i nevýhody chytrého systému TUYA, který je součástí stále většího…

12. 02. 2022

Jak vybrat osvětlení do garáže? Rady tipy, návod.

Rady, tipy a doporučení z praxe: Jak osvětlit garáž, jak silné světlo do garáže, Jakou barvu světla do garáže a další zkušenosti jak na osvětlení garáže.

01. 02. 2022

Předpisy a normy pro osvětlení v koupelně. Rady, tipy, jednoduchý návod.

Svítidla do koupelny IP43, IP44 - eShop Bodovky do koupelny nad sprchový kout IP44 - eShop Světla nad zrcadlo do koupelny IP43, IP44 - eShop LED panely do koupelny IP43, IP44 - eShop   Problematiku elektrických zařízení v koupelnách upravuje ČSN-33200-7…

28. 01. 2022

Výhody chytrého osvětlení systému EGLO Connect-Z a návod na použití

Chytré osvětlení EGLO Connect-Z - eShop Návod na instalaci a použití systému chytrého osvětlení EGLO Connet-Z (pdf) Svítidla EGLO   Systém chytrého osvětlení EGLO connect-Z umožňuje bez speciální přípravy elektroinstalace stmívání svítidel, nastavování…

13. 01. 2022