O nás


Proč si vybrat právě nás?

  • Společnost vznikla jako specialista v oboru s tradicí již od roku 1993. Zakladatel a pracovníci společnosti mají elektrotechnické vzdělání, s dlouholetou praxí v elektromontážích.
  • Široký sortiment 37.000 položek online specializovaného sortimentu, ze kterého si vždy vyberete.
  • Nejprodávanější produkty máme skladem. Aktuální stav zásob je zobrazen u zboží v e-shopu a zákazník, který navštíví kamennou prodejnu má předem jistotu, které zboží zakoupí ihned.
  • Kvalita dodaných produktů
  • Dodržování platných harmonizovaných technických předpisů v návrzích – kvalifikační a technická osvědčení a certifikáty vlastníme i za rámec nezbytných živnostenských oprávnění potřebných k provozování stávajících služeb.
  • Inovace - sledování nových trendů a jejich rychlá aplikace do návrhů, pokud pro zákazníka může být přínosem.

Nápady a kreativita

A-LIGHT

Vedle standardních dodávek osvětlení na míru projektu, u nás zákazník při komplexním zadání může získat neobvyklé a nápadité řešení. Osvětlení v současnosti již dávno není jen ryze účelovým úkolem ekonomicky uměle osvětlit dané prostory. Osvětlení se vedle funkčí složky stalo i neodmyslitelnou estetickou součástí interiéru a exteriéru, které může dát projektu nové pojetí emocí, dynamiky, souvislostí a vtipu.

Ve spojení se systémy řízení budov, někdy nazývanými inteligentní budovy, se pak řízení osvětlení stává organickou součástí prostoru, kde osvětlení automaticky reaguje na potřeby lidí v závislosti na denní době, situaci a chování lidí. Takové kombinace osvětlení a automatizace pak umožňují vytvářet nejen příjemné prostředí stimulující potřebné emoce a aktivity lidí, uzpůsobené denní době a situaci, ale i energeticky úsporné řešení prostupují našim denním chováním.

Technické zázemí

Nejsme pouze e-shop, ale především kamenná prodejna, kde s vámi prodavač s elektrotechnickou kvalifikací projedná řešení osvětlení Vašeho domu, bytu, prodejny, kanceláří, výrobních provozů, včetně možnosti stmívání, či případné návaznosti na nadřazené řídící systémy jako jsou chytré domácnosti apod.

Prodejna svítidel Brno

Prodejna svítidel Brno2

Prodejna svítidel Brno3

 

Tato svítidla můžete vidět na naší vzorkové prodejně.

Máme specializované vybavení, pro měření a kontrolu světla.

Potřebujete se přesvědčit, zda Vámi zamýšlené řešení bude svítit dost nebo málo, jaká teplota či podání barev nejlépe odpovídá Vašim potřebám? Pak máme specializovanou minilaboratoř, kde právě toto jednoduše a rychle zjistíte.

Máme zkušenosti s montáží, kompatibilitou stmívání, návaznosti na systémy řízení budov a podobně. Poradíme s řešením zapojení a instalace svítidel.

Pokud chcete zboží poslat, pak pečlivě zabalíme Vaši zásilku, abychom minimalizovali možnost poškození během dopravy.

Zboží pečlivě zabalíme

Vaše zboží, před odesláním pečlivě zabalíme.

Obchodní zázemí

V důsledku dlouholetých přímých obchodních kontaktů s desítkami předních evropských výrobců máme značnou nezávislost na ostatní tuzemskké konkurenci:

  • Pracovníci firmy mají většinou elektromontážní praxi a mohou poradit s řešením.
  • Přímou technickou podporu od výrobce při přípravě speciálního řešení na zakázku.
  • Přístup k informacím o novinkách a trendech v oboru.

Námi dodávané zboží známe. Máme dílnu, kde si řadu věcí, které třeba z popisu výrobce nejsou jasné, sami otestujeme.

Pokud máte jakékoliv otázky či nás chcete navštívit a zajímá Vás provozní doba, tak se vše dozvíte na naší stránce: Kontakt