TOPIX Vestavné zápustné svítidlo do stěny LED

Nástěnné polovestavné svítidlo, těleso hliník, barva bílá, nebo šedostříbrná, LED 2x1W, teplá bílá 3000K. neutrální bílá 4000K, nebo modrá, 350mA, IP20, 135x65x64mm, montážní box samostatně, svítí nahoru/dolů

LED  

Máte dotaz k tomuto výrobku? Potřebujete poradit? Využijte námi poskytované technické poradenství.

Můžete nás kontaktovat telefonicky: +420 545 213 267 (Po - Pá 07:00-16:00 hod.) nebo prostřednictvím tohoto formuláře. Na Váš dotaz odpovíme zpravidla ve stejný den.

Formulář pro odeslání písemného dotazu

Popis:

Nástěnné polovestavné svítidlo, těleso hliník, barva bílá, nebo šedostříbrná, LED 2x1W, teplá bílá 3000K. neutrální bílá 4000K, nebo modrá, 350mA, IP20, 135x65x64mm, montážní box samostatně, svítí nahoru/dolů

Další specifikace:

Použití: Pro dekorativní osvětlení interiéru a reprezentativních prostor.

Výhodné vlastnosti: LED světelné zdroje se vyznačují nízkou spotřebou elektrické energie, nízkou teplotou, dlouhou dobou života světelného zdroje, okamžitým startem na plní svit bez blikání.

Další specifikace: Montážní box pro instalaci svítidla do stěny ANO SAMOSTATNĚ - Montážní box není součástí balení svítidla, ale lze ho dodat samostatně.

Napájení: Zdroj konstantního proudu. Základní zásady pro napájení LED světelných zdrojů z proudového zdroje

Svítivost LED cca 60lm/W

Způsob připojení svítidla: Přívodní kabel se zapojí do svorkovnice.

Krytí: IP20 - Výrobek je určen pro instalaci v suchém prostředí v interiérech. - Výrobek je určen pro instalaci v suchém prostředí v interiérech.

Třída zařízení: III, Ochrana je zajištěna napájením prostřednictvím malého napětí. Pro napájení externím napaječem se doporučuje použití zdroje SELV.

Rozměry: 135x65x64mm (Uváděné rozměry jsou pouze informativní a výrobce je může změnit)

Materiál těleso: Hliník

Povrchová úprava tělesa: Práškový lak.

Vypínač součástí výrobku: NE.

Regulace součástí výrobku: NE.

Možnost přídavné regulace - stmívání: ANO - v závislosti na možnostech stmívání použitého světelného zdroje, nebo možnostech stmívání napájecího předřadníku.

Podmínka montážní polohy: Není.

Úspora: Zařízení šetří až 80% elektrické energie v porovnání s klasickou žárovkou. .

Ke zboží JE potřebné další příslušenství které NENÍ součástí balení výrobku: Napájecí zdroj a instalační box (není součástí balení), nebo viz doporučené příslušenství.

Záruka na svítidlo 24 měsíců.

Vestavné zápustné svítidlo do stěny LED
TOPIX
od 3 778,23 Kč
Nástěnné venkovní svítidlo
TOPIX L X
od 11 060,13 Kč

Na veškeré zboží je vydáno prohlášení o shodě v souladu s nařízením vlády 17/2003 Sb

Svítidla a jejich příslušenství jsou elektrotechnické výrobky a podmínky jejich instalace se řídí příslušnými harmonizovanými normami ČSN-EN.

Vyhodnocení možnosti aplikace a provedení instalace musí provádět osoba s elektrotechnickou kvalifikací a platnými oprávněními.

Neneseme odpovědnost za škody způsobené neodbornou instalací.