TOPIX

Nástěnné polovestavné svítidlo, těleso hliník, barva bílá, nebo šedostříbrná, LED 2x1W, teplá bílá 3000K. neutrální bílá 4000K, nebo modrá, 350mA, IP20, 135x65x64mm, montážní box samostatně, svítí nahoru/dolů

LED  

Máte dotaz k tomuto výrobku? Potřebujete poradit? Využijte námi poskytované technické poradenství.

Můžete nás kontaktovat telefonicky: +420 545 213 267 (Po - Pá 07:00-16:00 hod.) nebo prostřednictvím tohoto formuláře. Na Váš dotaz odpovíme zpravidla ve stejný den.

Formulář pro odeslání písemného dotazu

Popis:

Nástěnné polovestavné svítidlo, těleso hliník, barva bílá, nebo šedostříbrná, LED 2x1W, teplá bílá 3000K. neutrální bílá 4000K, nebo modrá, 350mA, IP20, 135x65x64mm, montážní box samostatně, svítí nahoru/dolů

Další specifikace:

Použití: Pro dekorativní osvětlení interiéru a reprezentativních prostor.

Výhodné vlastnosti: LED světelné zdroje se vyznačují nízkou spotřebou elektrické energie, nízkou teplotou, dlouhou dobou života světelného zdroje, okamžitým startem na plní svit bez blikání.

Další specifikace: Montážní box pro instalaci svítidla do stěny ANO SAMOSTATNĚ - Montážní box není součástí balení svítidla, ale lze ho dodat samostatně.

Napájení: Zdroj konstantního proudu. Základní zásady pro napájení LED světelných zdrojů z proudového zdroje

Svítivost LED cca 60lm/W

Způsob připojení svítidla: Přívodní kabel se zapojí do svorkovnice.

Krytí: IP20 - Výrobek je určen pro instalaci v suchém prostředí v interiérech. - Výrobek je určen pro instalaci v suchém prostředí v interiérech.

Třída zařízení: III, Ochrana je zajištěna napájením prostřednictvím malého napětí. Pro napájení externím napaječem se doporučuje použití zdroje SELV.

Rozměry: 135x65x64mm (Uváděné rozměry jsou pouze informativní a výrobce je může změnit)

Materiál těleso: Hliník

Povrchová úprava tělesa: Práškový lak.

Vypínač součástí výrobku: NE.

Regulace součástí výrobku: NE.

Možnost přídavné regulace - stmívání: ANO - v závislosti na možnostech stmívání použitého světelného zdroje, nebo možnostech stmívání napájecího předřadníku.

Podmínka montážní polohy: Není.

Úspora: Zařízení šetří až 80% elektrické energie v porovnání s klasickou žárovkou. .

Ke zboží JE potřebné další příslušenství které NENÍ součástí balení výrobku: Napájecí zdroj a instalační box (není součástí balení), nebo viz doporučené příslušenství.

Záruka na svítidlo 24 měsíců.

Zařazení:


Katalogový list

Vestavné zápustné svítidlo do stěny LED
TOPIX
od 3 747,25 Kč
Nástěnné venkovní svítidlo
TOPIX L X
od 10 965,87 Kč

Na veškeré zboží je vydáno prohlášení o shodě v souladu s nařízením vlády 17/2003 Sb

Svítidla a jejich příslušenství jsou elektrotechnické výrobky a podmínky jejich instalace se řídí příslušnými harmonizovanými normami ČSN-EN.

Vyhodnocení možnosti aplikace a provedení instalace musí provádět osoba s elektrotechnickou kvalifikací a platnými oprávněními.

Neneseme odpovědnost za škody způsobené neodbornou instalací.