Zrcadlo s osvětlením

Máte rádi chytrá řešení? Pak vás jistě osloví naše nabídka zrcadel s osvětlením. Světlo už je zabudované v zrcadle, takže si nemusíte lámat hlavu s dalším výběrem svítidla. Často jsou použité LED světelné zdroje, které se vyznačují nízkou spotřebou elektřiny, dlouhou životností a okamžitým startem na plný svit bez blikání.

V nabídce jsou oválná, čtvercová, obdélníková i kulatá zrcadla s osvětlením. Montují se na stěnu, přívodní kabel se zapojí do svorkovnice. Některé typy jsou ozdobeny krystaly, jiné zase mají nastavitelná ramena, díky čemu lze zrcadlo natáčet.


Filtrovani

AJOITE LED ZRCADLO DO KOUPELNY čtverec
Nástěnné svítidlo, otoční rameno, základna kov, povrch chrom lesk, difuzor sklo opál se zrcadlem, 5x zvětšení, LED 5,8W, 99lm, teplá 2700K, 230V, zvýšené krytí IP44, tř.2, rozměry 214x214x278mm, vč. vypínače
10 485,86 Kč
AJOITE ZRCADLO DO KOUPELNY KRUH
Nástěnné svítidlo, otoční rameno, základna kov, povrch chrom lesk, difuzor sklo opál se zrcadlem, 5x zvětšení, LED 5,8W, 76lm, teplá 2700K, 230V, zvýšené krytí IP44, tř.2, rozměry d=215mm, h=278mm, vč. vypínače
10 196,67 Kč


Zrcadlo s LED osvětlením se hodí nejen do koupelny


Přestože primárně si osvětlené zrcadlo lidé pořizují nad umyvadlo (vhodné typy najdete v sekci: koupelnová zrcadla s osvětlením) lze jej umístit i do předsíně nebo do ložnice nad toaletní stolek.


Doporučujeme se při výběru nedívat pouze na vzhled, důležité je pamatovat na technické parametry světelného zdroje. Zvolte neutrální bílou barvu (kolem 4000 až 5000 K), která se blíží běžnému dennímu světlu. A protože u zrcadla se ženy často malují, ujistěte se, aby světelný zdroj dobře zobrazoval spektrum barev. Hodnocení věrnosti barevného vjemu udává index podání barev (CRI) v hodnotách Ra od 0 do 100 – čím je číslo vyšší, tím lépe. Pro osvětlená zrcadla doporučujeme minimálně Ra 80.

Zrcadlo s osvětlením QR code