Zrcadlo s osvětlením do koupelny

Technologie se stále vyvíjejí, a tak jsou na trhu i moderní koupelnová zrcadla s osvětlením. Ta v sobě mají již zabudovaný světelný zdroj a to v podobě LED diod, nebo zářivek. Při instalaci koupelnového zrcadla se světlem prosím pamatujte na normu, která koupelnu rozděluje do čtyř zón a podle toho definuje, jak má být dané osvětlení chráněné před vodou. Více tuto problematiku rozebíráme na našem blogu, ale obecně lze napsat, že je lepší, když zrcadlo se světlem určené do koupelny má zvýšené IP krytí (IPx3 a výše).


Filtrovani

AJOITE LED ZRCADLO DO KOUPELNY čtverec
Nástěnné svítidlo, otoční rameno, základna kov, povrch chrom lesk, difuzor sklo opál se zrcadlem, 5x zvětšení, LED 5,8W, 99lm, teplá 2700K, 230V, zvýšené krytí IP44, tř.2, rozměry 214x214x278mm, vč. vypínače
10 485,86 Kč
AJOITE ZRCADLO DO KOUPELNY KRUH
Nástěnné svítidlo, otoční rameno, základna kov, povrch chrom lesk, difuzor sklo opál se zrcadlem, 5x zvětšení, LED 5,8W, 76lm, teplá 2700K, 230V, zvýšené krytí IP44, tř.2, rozměry d=215mm, h=278mm, vč. vypínače
10 196,67 Kč


Zrcadla do koupelny s LED osvětlením – kulatá i hranatá


V naší nabídce najdete koupelnová zrcadla s LED posvícením v několika tvarech – čtvercová, kulatá, obdélníková, oválná – a některé typy mají i pohyblivá ramena, aby se zrcadlo dalo natáčet. To jistě ocení zvláště ženy při malování.


Samozřejmě mít v koupelně pouze zrcadlo se světlem nestačí. Proto v naší nabídce najdete několik stovek stropních světel do koupelny, která bývají většinou přisazená a v bílé barvě. V novostavbách, kde jsou často využívány sádrokartonové podhledy, vypadají dobře bodová světla do koupelny, která se právě do podhledu zapustí. A nástěnné světlo do koupelny volte v případě, že je místnost více členitá, například je součástí WC.

Zrcadlo s osvětlením do koupelny QR code