Svítidla Lucis

Svítidla Lucis

Stropní svítidla

Lustry

Historie výrobce svítidel LUCIS:

Lucis, je přední český výrobce designových svítidel vhodných jak pro domácnost, ale i obchodní a kancelářské prostory. Společnost LUCIS vznikla v roce 1999 jako pokračovatel výrobce svítidel známého pod značkou "Knížek". Název společnosti LUCIS, pochází z latinského slova "lux" což v překladu znamená "světlo", "světlý", "zářící".

V současnosti patří svítidla Lucis k nejmodernějšímu osvětlení na trhu. Využívají nejnovější LED technologii a poskytují vysoký jas při nízké spotřebě energie. Díky svému designu jsou ideální pro jakýkoliv interiér, ať už se jedná o obývací pokoj, ložnici, kuchyni, nebo kancelář. Svítidla Lucis jsou navržena tak, aby poskytovala optimální osvětlení v každé místnosti. Můžete si vybrat z různých typů svítidel, jako jsou stropní, nástěnná, stojací nebo závěsná svítidla. Každý typ má unikátní funkce a vlastnosti, které splní vaše potřeby a přání.

 

Jaká jsou nejoblíbenější svítidla Lucis?

Mezi nejoblíbenější svítidla Lucis patří stropní LED svítidla série Capella, Daphne, Delia, Forum, Izar, Leda, nebo Zero. Tato svítidla nabízí elegantní a minimalistický design, který bude skvěle vypadat v každém interiéru. K hlavním přednostem svítidel Lucis patří také možnost nastavení intenzity světla, což umožňuje ideální osvětlení pro různé aktivity a nálady. 

 

Jaké jsou hlavní přednosti svítidel LUCIS?

  • Design svítidel LUCIS. Při výrobě svítidel LUCIS je věnována velká pozornost designu svítidel, kde většina výrobních sérií je navržena předními tuzemskými, nebo i zahraničními designéry.
  • Kvalita svítidel Lucis. Svítidla LUCIS jsou velmi kvalitní a za dobu existence si našly zákazníky nejen v Česku, ale i ve většině zemí Evropské unie a mimo ni.
  • Široká nabídka rozměrových provedení svítidel Lucis. Předností svítidel LUCIS je rozměrová a příkonová škála dané série, což umožňuje použití svítidel jednoho designu v různých prostrách dané stavby a to od zádvěří, či chodby, až po velké místnosti jako je kuchyně, obývací pokoj, dětský pokoj, ložnice, nebo v případu komerčních prostor, pak svítidla LUCIS mohou být instalovány pro osvětlení hotelové, či firemní recepce, v restauraci, hotelovém pokoji, zasedací místnosti, v kanceláři, v prodejně atd.
  • Nabídka stmívatelných svítidel Lucis. Nepřehlédnutelnou předností svítidel LUCIS je dobrá technická výbava elektrovýzbroje, kde je k dispozici provedení jak pro žárovky se závitem E27, až po stmívatelné verze například systémem DALI.
  • Svítidla Lucis jsou vhodná do koupelny. Svítidla LUCIS jsou dodávána ve zvýšeném krytí např IP44, vhodném pro instalaci v koupelnách a umývárnách. - Velmi snadné získání náhradních dílů pro svítidla LUCIS, jako je náhradní sklo, difuzor, nebo elektrovýzbroj. Svítidla LUCIS lze objednat ve speciálním, zakázkovém provedení, podle potřeb zákazníka.

 

Potřebujete poradit s výběrem svítidel Lucis? Neváhejte nás kontaktovat telefonem, emailem, nebo navštivte naše světelné studio a prodejnu svítidel v Brně. Rádi vám sestavíme řešení na míru.

Prodejna svítidel Brno


Stropní svítidlo do koupelny
POLARIS S
6 variant
od 2 794,37 Kč
Stropní svítidlo
DAPHNE I IP20
5 variant
od 2 619,05 Kč
Stropní svítidlo
DAPHNE II IP44
3 varianty
od 5 128,10 Kč
3 varianty
od 8 541,03 Kč
Stropní svítidlo
FORUM stropní
2 varianty
od 8 212,15 Kč
Lustr
MAIA
3 varianty
od 3 600,36 Kč
3 varianty
od 8 858,05 Kč
SKLADEM CAPELLA Stropní válcové kruhové svítidlo, základna kov, povrch, bílá, chrom, mosaz, nerez, difuzor sklo bílé matné, 1x75W/E27, 13W/18W/26W/G24q, 230V, IP20, rozměry dle typu
Stropní svítidlo
CAPELLA
2 varianty
od 2 638,65 Kč


Svítidla Lucis QR code