Solární svítidla

Solární lampy Svítidla s čidlem pohybu Venkovní svítidla Venkovní svítidla do stěny Bodová venkovní svítidla LED reflektory Sloupková svítidla

Solární osvětlení

Solární osvětlení je moderní alternativou k tradičním světelným zdrojům napájeným ze sítě. Solární světla využívají energii ze slunečního záření a díky tomu jsou ekologické, úsporné a snadno použitelné. Tyto světelné zdroje mají široké využití a jsou vhodné pro osvětlení různých prostor, jako jsou například solární světlo na zahradu, solární osvětlení terasy, parky či chodníky.

Jednou z největších výhod solárních svítidel je jejich nezávislost na elektrické síti. Díky tomu mohou být umístěny na místech, kam by nebylo možné přivést elektrický proud a používají se jako solární světla na zahradu, nebo jako solární osvětlení na terasu a podobně. To znamená, že je lze použít v odlehlých částech zahrady nebo na místech s nedostatkem elektrického přípojky.

Další výhodou solárního osvětlení je jejich nízká spotřeba energie. Solární světlo využívá zdarma dostupnou energii ze slunce a nevyžaduje tedy žádné další náklady na provoz. Navíc se jedná o ekologickou alternativu k tradičním světelným zdrojům, které často využívají fosilní paliva.

Solární svítidla jsou také velmi snadno použitelná. Většina solárních svítidel má vestavěné soumrakové senzory, které automaticky zapínají světlo při stmívání a vypínají ho při svítání. Díky tomu není potřeba manuálně zapínat a vypínat světlo, což usnadňuje jejich použití a šetří čas. Další skupinou jsou solární svítidla se senzorem pohybu, která se rozsvítí jen při průchodu kolem solárního světla.

Existují různé typy solárních svítidel, jako například solární lampy, solární reflektory, sloupková solární svítidla a další. Díky tomu je možné vybrat vhodný typ pro konkrétní prostor a účel, jako jsou například solární světla na zahradu.

Dalším zajímavým aspektem solárních světel je jejich design. V současné době jsou k dispozici různé moderní a stylové varianty, které mohou být nejen praktickým světelným zdrojem, ale také dekorativním prvkem pro exteriér vašeho domu, nebo jako solární osvětlení na zahradu.

Výhody solárních svítidel

  • Úspora energie: Solární světla pomáhají snížit spotřebu elektrické energie a tím i náklady na elektrickou energii.
  • Šetrnost k životnímu prostředí: Využívání sluneční energie pro solární osvětlení snižuje emise skleníkových plynů a přispívá k ochraně životního prostředí.
  • Nízká údržba: Solární světla vyžadují minimální údržbu a jsou navržena pro dlouhodobé použití.
  • Zvýšená bezpečnost: Solární osvětlení s čidly zvyšuje bezpečnost vašeho domova tím, že rozsvěcuje světla, když je to potřeba.

 

Potřebujete poradit s výběrem solárních svítidel? Neváhejte nás kontaktovat telefonem, emailem, nebo navštivte naše světelné studio a prodejnu svítidel v Brně. Rádi vám sestavíme řešení na míru.

Prodejna svítidel Brno


Filtrovani

CHINEN FL 10W, IP44, solár
Sloupkové, solární, svítidlo, senzor pohybu, záběr 120°, dosah 5-8m, těleso kov, povrch černá antracit, dif plast opál, LED 10W, neutrální 4000K, 250lm, napájení solární panel, baterie 3,7V, IP44, d=210mm, h=380mm.
1 290,10 Kč
SOLAR SOF 1W PIR
Sloupkové svítidlo, těleso nerez, PIR senzor pohybu záběr 120°, čas 30s, dosah 6m, LED 1W, 100lm, neutr 4000K, Ra80, napájení solární panel, baterie, trvale 2h, nebo 150 zap/vyp, IP44, 70x122x450mm
2 386,97 Kč
SOLAR DIF 2W
Nástěnné venkovní svítidlo, těleso plast šedá, LED 2W, 200lm, neutr 4000K, Ra80, napájení solární panel, baterie, po soumraku svítí trvale 2h, IP44, 160x175x450mm
1 957,30 Kč
MINTAKA F
Sloupkové solární svítidlo, senzor pohybu HF, dosah 5m, záběr 140°, doba 10s-5min, zákl hliník, povrch bílá, nebo šedostříbrná, dif plast opál, LED 1,2W, 150lm, neutrální 4000K, IP44, 2500mAh, rozměry 194x188mm, h=1178mm
9 852,91 Kč

Solární svítidla QR code