Vánoční osvětlení - rampouchy a padající sníh

Ozdobte svůj domov originálními světýlky. Vánoční osvětlení rampouchy, padajícím sněhem a světelným deštěm upoutá už zdaleka. I když nebudou zrovna bílé Vánoce, vy můžete mít rampouchy i vánoční padající sníh, které neroztají. Díky neustálému pohybu světla je vánoční světelný déšť nejen zdařilou imitací opravdové námrazy, ale také jedinečným způsobem, jak vyzdvihnout kouzelnou atmosféru Vánoc. Rozzařte svůj dům a posviťte Ježíškovi na cestu.

Vánoční osvětlení: rampouchy, padající sníh i světelný déšť

Ačkoli je možné k výzdobě exteriéru použít i běžný venkovní vánoční řetěz, světelné rampouchy či sníh jsou nejvhodnější k horizontálnímu umístění například podél okapu pod střechou domu, na zábradlí balkónu a podobně.

  • Vánoční osvětlení domu rampouchy navodí skvělou atmosféru nejen při teplotách nad bodem mrazu, ale vyniknou i mezi skutečnými ledovými rampouchy, které odráží jejich studené bílé světlo.
  • Vánoční osvětlení padající sníh, podobně jako světelný déšť, vytvářejí iluzi tajícího sněhu, kdy světlo jakoby „stéká“ po třásních či krápnících. Pomocí různých režimů u nich lze navodit jak pomalé mihotání, tak i rychlé blikání.

Vánoční světelné rampouchy, sníh i déšť jsou velmi úsporné

Vánoční osvětlení jako jsou venkovní rampouchy, padající sníh či světelný déšť, má díky LED technologii malou spotřebu elektřiny a dlouhou životnost. Můžete je proto nechat bez obav svítit celou noc i den, případně využít časovač, kterým jsou moderní LED venkovní vánoční světla dnes vybaveny a který je bude každý den ve vámi určenou hodinu rozsvěcet i zhasínat. Přívodní kabel a hlavní řetěz jsou transparentní nebo bílé, takže během dne nepůsobí rušivě ani na světlé fasádě domu.

Vánoční osvětlení déšť, sníh a rampouchy se skvěle doplňuje s ostatními světýlky

vánoční osvětlení za okno, svítící vločky a vánoční hvězdy nebo za oknem umístěný elektrická vánoční svícen nádherně vyniknou právě v kombinaci s bílým světlem. Toho dosáhnete například tak, když doplníte venkovní vánoční osvětlení LED rampouchy, deštěm či padajícím sněhem.Filtrovani

SYSTÉM 24V RAMPOU B Vánoční osvětlení venkovní LED rampouchy svítí stále, spojovatelný SYSTÉM 24V, 50x nebo 100x (dle typu) teplá LED, 24V, rozteč 10cm, délka 5m nebo 10m (dle typu), délka třásní 20/25cm, transparentní kabel
Venkovní provedení
SKLADEM
Hodnocení
SYSTÉM 24V RAMPOU B
Vánoční osvětlení venkovní LED rampouchy svítí stále, spojovatelný SYSTÉM 24V, 50x nebo 100x (dle typu) teplá LED, 24V, rozteč 10cm, délka 5m nebo 10m (dle typu), délka třásní 20/25cm, transparentní kabel
700,59 Kč

Vánoční osvětlení - rampouchy a padající sníh QR code