Upozornění
Dne 29.09.2023 bude provozovna Vranovská 94, 61400 Brno zavřena.

Brána - Gateway pro systém smart Tuya

Brána - Gateway smart TUYA

Brána - Gateway zprostředkovává komunikaci mezi jednotlivými prvky systému Tuya jako jsou svítidla, chytré vypínače, senzory atd. prostřednictvím sítě WiFi, ZigBee, Bluetooth. Systém chytrého osvětlení je kompatibilní s Google Assistant, Alexa.

Chytré osvětlení smart TUYA

Co potřebuji k ovládání chytrého systému smart TUYA?

K plnohodnotnému provozu systému chytrého osvětlení smart TUYA, je potřebná tzv brána - gateway systému smart TUYA, která je pomocí WiFi sítě, nebo ethernetu připojena k internetu. Brána - gateway zprostředkuje komunikaci mezi telefonem a dalšími prvky, jako jsou chytré vypínače smart TUYA, chytré senzory pohybu smart TUYA a vlastními chytrými LED svítidly, nebo chytrými LED žárovkami systému smart TUYA.

 

Jak na chytré osvětlení TUYA? Rady, tipy, návod.

Návod - TUYA chytré osvětlení

 

QR kód pro stažení apikace pro mobilní telefony a tablety TUYA Smart, pomocí které lze ovládat a nastavovat všechna zařízení chytré domácnosti systému TUYA.

QR pro stažení aplikace TUYA

Potřebujete poradit s výběrem brány smart TUYA? Neváhejte nás kontaktovat telefonem, emailem, nebo navštivte naše světelné studio a prodejnu svítidel v Brně. Rádi vám sestavíme řešení na míru.

Jak na osvětlení bazénu?

 Filtrovani

GW Tuya, WiFi 2.4GHz, ZigBee 3.0 v3
Brána, gateway, bridge pro smart systém Tuya, WiFi 2.4GHz, Zigbee 3.0,v3, Bluetooth, pro komunikaci čidel a spotřebičů a Google Assistant, Alexa, napájení microUSB, 5V, IP20, rozměry 61x61x16mm
913,19 Kč

Brána - Gateway pro systém smart Tuya QR code