Nová řada prachotěsných, rychlomontážních, svítidel IP65

25. 09. 2017


Svítidla jsou určena pro osvětlení skladů, výrobních prostor, prodejen, chodeb a dalších, jak suchých, tak po stránce požadavku na krytí náročnějších prostor. Vysoká účinnost 140lm/W pak v případě aplikace jako náhrady běžných zářivkových svítidel, umožňuje až 60% úspor elektrické energie.Přednosti:
- Nekorozivní svítidlo, do prašného, nebo venkovního prostředí vystavené dešti IP65, buď pro individuální montáž, nebo s možností sestavování do linií s minimálním poklesem světla v místě styku svítidel.
- Nová řada LED s vysokou účinností 140lm/W.
- Index podání barev Ra80+
- Až 60% úspora elektrické energie při náhradách běžných zářivkových svítidel.
- V prostorách s podílem denního světla a pod., lze dalších úspor dosáhnout použitím stmívatelné verze 1-10V, pomocí řízení osvětlení na konstantní hodnotu.
- Rychlé rozsvícení do plného jasu, bez blikání, či náběhu světla.
- Vysoká odolnost na četnost spínání.
- Svítidla odpovídají novému trendu snadné a rychlé montáže a elektrického zapojení, bez otevření krytu svítidla. Montáž probíhá pomocí klipů, elektrická část se zapojí pomocí konektorů a kabelových rychlospojek.
- Subtilní svítidlo (řez pouze 40x63mm), vhodné i pro instalaci ve stísněných prostorách a architektonických aplikacích.

Spojení svítidel na styk, s minimem poklesu světla v místě spoje.
Spojení svítidel je možné pomocí rychlomontážní elektrické kabeláže, kde zapojení svítidla proběhne bez nutnosti otevření krytu svítidla (časové ztráty při montáži, porušení těsnosti atd.).


Svítidlo je subtilních rozměrů, vhodné i pro aplikace v architektuře.Další informace k produktu zde: https://www.e-light.cz/linion-led-15w-30w-40w-ip65-prisazenezavesne-prumyslove-prachotesne-svitidlo-led-ip65-26390