Potkejte se s námi 27.02-02.03.2019 na Stavebním veletrhu Brno a MOBITEX 2019

10. 02. 2019


Při příležitosti akcí Stavebního veletru Brno a MOBITEX 2019 pořádaných ve dnech 27.02-02.03.2019 si Vás dovolujeme pozvat do naši expozice, která bude v pavilonu F přízemí, stánek 030, kde Vám představíme následujícící témata:

1. Podle našich zkušeností, je koncept klasického světelného studia již nějakou dobu přežitek. Ukážeme Vám zde moderní řešení, založené na práci světelného technika a efektivního online systému pro návrh a dodávky svítidel pro projekty střední velikosti v oblasti bydlení, obchodních prostor, restaurací, hotelů, kanceláří a průmyslu, založeném na rychlém a relevantním vyhledávání řešení v oblasti osvětlení, které jde bez nadsázky daleko za rámec běžných světelných studií v tomto oboru a to nejen u nás. Námi provozované služby jsou určeny jak pro profesionální b2b spolupráci především s interiérovým designérem, architektem, projektantem elektro, montážními společnostmi, ale i b2c koncovými spotřebiteli.

2. I v oblasti sortimentu se časy zásadně mění. Na našem stánku uvidíte atraktivní, moderní sortiment svítidel v příznivých cenových relacích. V nepřeberné nabídce svítidel se i odborníkům vtaženým do denní práce tohoto oboru často (záměrně) ztrácí z pozornosti mnoho velmi zajímavých položek kvalitního designu s vynikajícími technickými vlastnostmi, které ještě v nedávné minulosti patřily jen do portfolia tzv. značkových výrobců a byly tak pro řadu zákazníků především cenově nedotupné. Součástí expozice bude představení alespoň některých zástupců výborného designu a zpracování s ověřenou technickou spolehlivostí, v zajímavé cenové relaci, kteří si Vaši pozornost určitě zaslouží. Dodáváme jak tzv. "značkové", tak "neznačkové" zboží. Mj. tak dostanete příležitost "nerozpoznat" rozdíl mezi současným tzv. "značkovým" a "neznačkovým" produktem a kam až to současné "neznačky" dotáhly a jak moc tzv. "neznačkové" zboží šlape "značkám" na paty, v čem "neznačky" předběhly "značkové" mastodonty, či zda již nakonec "značky" nejsou ve vleku a kopírují "neznačky". (..Huawei či Xiaomi byli do nedávna také outsidery a dnes patří mezi špičkovou kvalitu o které dnes spotřebitel nepochybuje a kterých se zavedení obři zdá se již bojí..). Výběr některých zajímavých položek naleznete na odkazu zde:
https://www.e-light.cz/hledat/?grid-name=mobitex 

Zkrátka, vychovat kvalitního světelného technika s citem pro design různých stylů, který se rychle orientuje v rozmanitých tématech tohoto oboru jako je bydlení, kanceláře, průmysl, prodejny, veřejné osvětlení, dále zákazníkovi připraví funkční řešení například stmívání, řízení osvětlení na konstantní hodnotu, správně vyřeší návaznosti na inteligentní budovy, stanoví vhodný výkon osvětlení, postará se aby světla neoslňovala, doporučí dimenzování vedení, navrhne funkční ovládání, vybere zboží odpovídající požadovanému provedení podle krytí (např. koupelny) a pod., orientuje se ve stále se měnícím sortimentu svítidel čítajícím statisíce položek, které si jsou na venek vzhledem a technickými parametry podobné či totožné, kde jediným rozdílem může být pouze cenová relace, vše si vždy pamatuje a dá vždy správnou odpověď nejlépe obratem na lusknutí prstu nejpozději do několika vteřin a podle očekávání zákazníka předá veškeré tyto informace zdarma a se zárukou správnosti technického řešení, není jednoduché. Správně nastavený stroj dělá rád a ochotně asi nejnamáhavější a nejdražší část této práce t.j. rychlé nalezení možného řešení. ..Ještě však potřebuje dohled v podobě "živého" světelného technika.. Nepřinášíme revoluci, jen jsme snad použilli zdravý rozum a pokusili se pomocí moderních technologií a šikovných pracovníků přiblížit potřebám zákazníků. Přijďte, uvidíte kam se nám to v této oblasti podařilo dotáhnout.

VSTUPENKY ZDARMA na Stavební veletrh BRNO a MOBITEX 2019 získáte odkazu zde: https://etickets.bvv.cz/cs/objednavka/vstupenky  

Postup:
1. Vyberte akci SVB+DSB+MOBITEX 2019, volba: Nákup a registrace vstupenky.
2. Do pole "Promo kód", vložte řetězec: YKKMFQ2J5K
Po registraci Vám pořadatel veletrhu emailem zašle voucher ve formátu PDF, který si vytiskněte. PDF s nárokem na vstup zdarma pak použijte na turniketech u vstupu na veletrh. Bezplatný vstup na veletrh lze uplatnit i v případě PDF uloženého v mobilním zařízení.

V případě problémů s registrací vstupenky, volejte na Helpdesk pořadatele veletrhu tel.: +420 541 152 985. Telefonní linka je v provozu vždy Po - Pá, 9:00-15:00 h.

Těšíme se na setkání s Vámi.