Novinky v nabídce ESEDRA

04. 12. 2005


Italský výrobce svítidel ESEDRA který se až donedávna orientoval na běžná dekorativní svítidla pro domácnosti spíše usedlejšího charakteru, v roce 2004 zcela změnit svoji strategii v oblasti výroby svítidel a byla představila zcela nová dekorativní svítidla především jednoduchých geometrických tvarů určená pro aplikace v moderních domácnostech, restauracích, hotelích a podobně. Inovace sortimentu velmi intenzivně pokračovala i v roce 2005. Následující obrázky představují několik nejzajímavějších novinek.

Nástěnné svítidlo MONOLITE, Vyrábí se v šedé metalizované, reflexní oranžové, reflexní zelené, reflexní žluté barvě, světelný zdroj lineární halogenová žárovka 200W, R7s.

Nástěnné svítidlo MINIMA. Vyrábí se v šedé metalizované, reflexní oranžové, reflexní zelené, reflexní žluté barvě, světelný zdroj lineární zářivková trubice 2x39W, nebo 2x 54W, T5. Svítidlo je vyráběno s možností direktního (jedním směrem), nebo direktního a indirektního svícení (nahoru a dolů).

Stropní svítidlo MINIMA. Vyrábí se v šedé metalizované, reflexní oranžové, reflexní zelené, reflexní žluté barvě, světelný zdroj lineární zářivková trubice 2x39W, nebo 2x 54W, T5.

Závěsné svítidlo MINIMA. Vyrábí se v šedé metalizované, reflexní oranžové, reflexní zelené, reflexní žluté barvě, světelný zdroj lineární zářivková trubice 2x39W, nebo 2x 54W, T5. Svítidlo je vyráběno s možností direktního (jedním směrem), nebo direktního a indirektního svícení (nahoru a dolů).

Nástěnné svítidlo NET. Vyrábí se v šedé metalizované, reflexní oranžové, reflexní zelené, reflexní žluté barvě, světelný zdroj halogenová žárovka 300W R7s, Halogenidová výbojka70W, G8,5, zářivka 42W, GX24q-4, zářivka 2x36W.

Vestavné svítidlo EVOLUTION vyrobené z metakrylátu. Vyrábí se pro osazení 1, 2, 4, 6 světelnými žárovkovými, nebo výbojkovými světelnými zdroji.

Závěsné svítidlo POLIFEMO vyrobené z metakrylátu, barva: bílá, žlutá, oranžová světelný zdroj zářivka 4x42W GX24q-4.

Závěsné svítidlo GULLIVER vyrobené z plastu PVC, barva: bílá, žlutá, oranžová světelný zdroj zářivka 2x60W 2G8.

Série svítidel MODULAR patří k populárním stálicím zájmu zákazníků již od roku 2004.