Předřadníky pro zářivky

Předřadníky pro zářivky

Klasické konvenční a elektronické předřadníky pro zářivky. Na objednávku lze dodat zářivkové předřadníky s možnosti stmívání 0-10V, DALI, Switch Dim, Digi Dim atd.

Často kladený dotaz: Stmívání, regulace intenzity světla zářivek.

Standard
Zboží obvykle jednoduché konstrukce pro základní aplikace v nízké cenové relaci

3
Předřadník pro zářivku
YZ40D
od 153,00 Kč
Předřadník pro zářivku
108,00 Kč
6
Předřadník pro zářivku
od 264,00 Kč
2
Předřadník pro zářivku
od 11,00 Kč

Důležité upozornění zejména pro laiky: S daným elektronickým předřadníkem lze provozovat pouze zářivky s jmenovitě vypsaným výkonem a provedením trubice. T.j. například s elektronickým předřadníkem o výkonu 2x36W, T8, lze provozovat pouze 2 ks zářivkových trubic o výkonu každé trubice 36W řady T8 a ne nižším, jako tomu může být třeba při napájení halogenových žárovek z transformátoru. Stejně tak nelze v případě elektronických předřadníků provozovat sério-paralelní spojení např. 4 ks zářivkových trubic á 18W T8, jak to bylo možné v případě konvenčních (tlumivkových) předřadníků 2x36W.
U předřadníků provedení MULTIWATT lze provozovat pouze jmenovitě vypsané výkony (21W, 28W atd) a pouze výrobcem uvedený druh trubic, například T5 a podobně.

Elektronický předřadník pro zářivku, regulovatelný předřadník pro zářivku, stmívatelný předřadník, stmívací předřadník pro zářivku, zářivkový předřadník.